KONST / Litografier / Färglitografi 6238557
*
nr 623 8557
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi , Bert Håge Häverö (f. 1932), Pt, Ljusterö, 35x42
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
650 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 februari 2010
kl 18:31:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/2 21:17:24
1
600 kr
8/2 18:24:22
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bert håge häverö färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ljusterö skärgårdsmotiv stockholms skärgård svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
*
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
nr 623 8557
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi , Bert Håge Häverö (f. 1932), Pt, Ljusterö, 35x42
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 650 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 februari 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/2 21:17:24 | 1 | 600 kr |
8/2 18:24:22 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert HÃ¥ge Häverö, svensk mÃ¥lare född 1932, död 2014.Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bert håge häverö färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ljusterö skärgårdsmotiv stockholms skärgård svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47